Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Venkovní osvětlení

( ilość produktów: 837 )

EDO

Styl Vaší nemovitosti může zaujmout i po setmění. Díky zakoupenému kvalitního venkovního osvětlení, Váš domov bude vypadat teple, útulně a bezpečně i po západu slunce. Správně zvolené lampy nejen zdůrazní fasádu, ale také osvětlí vchod do domu nebo vchod do garáže. Také se dokonale hodí k osvětlení zahradních dekorací nebo květinových záhonů, ale také pro altány, které jsou místem setkání a společného grilování. Jsou účinným odpuzujícím prostředkem pro potenciální zloděje.

Jaké exteriérové lampy vybrat?

Sortiment externích lamp je velmi velký a jednotlivé modely se liší velikostí, vzhledem a způsobem montáže. V závislosti na tom, jaký efekt chcete dosáhnout, můžete vsadit na:

Některé z uvedených lamp nepotřebují k rozsvícení připojení do elektrického proudu. Některé jsou napájeny z baterií, jiné solární energii. Mohou mít také vestavné pohybové čidlo, díky kterému se rozsvítí, pouze pokud je nějaká osoba nebo vozidlo v jejich dosahu. To umožňuje hospodárné využívání zdrojů.

Naše nabídka venkovního osvětlení LED

V naší nabídce najdete osvětlení od uznávaných výrobců na trhu. Mezi nimi jsou například značky jako Azzardo, Greenlux, Kanlux a mnoho dalších. Jejich výrobky se vyznačují především velmi vysokou kvalitou a moderním designem.

Prodáváme venkovní LED osvětlení, které funguje dobře bez ohledu na počasí. Díky velkému množství vzorů a stylů si můžete snadno vybrat lampu přizpůsobenou povaze nemovitosti a její konstrukci. Máme velký výběr produktů v industriálním nebo moderním stylu, ale také stylizované na antik.

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel