Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Deco

( ilość produktów: 638 )

Karlik Deco - buduje emoce s energií a vášní

20. května 1978 zakládá Jerzy Karlik společnost vyrábějící elektroinstalační materiál. Jeho dobrodružství plné emocí, energie a pocitů začíná v malém městečku. Nesoustředí se pouze na funkční a praktické hodnoty svých výrobků, ale také na spojení toho, co je užitečné, s tím, co je krásné a jedinečné. Takto jsou vytvořeny zásuvky Deco, které dokonale ladí s moderním interiérem.

Karlik Deco zásuvky a vypínače vysoké kvality

Rozhodnete-li se pro Karlik Deco, stanete se projektantem své vlastní elektroinstalace. Vzhled jeho prvků vám není tak lhostejný, stejně jako nebyl jako byl Jerzymu Karlikovi. K vypínačům a zásuvkám přistupujte jako k decentním dekoracím, které ladí s barevným provedením a stylem vašeho domova. Zásuvky a vypínače Karlik Deco jsou propracované do nejmenších detailů. V řadě Karlik Deco najdete univerzální, opakovaně použitelné rámečky různých tvarů a v široké paletě barev. Výběrem rámečků z plastu, dřeva a skla můžete vytvořit nespočet kombinací.

Doporučujeme se seznámit taktéž s řadou Karlik Flexi a Karlik Junior!

Typ
Barva
Řada
Další filtry
Cena
-
Price ranges

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel