Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Schneider Electric

( ilość produktów: 1056 )

Schneider Electric - osvětlovací systémy

Společnost Schneider Electric je předním poskytovatelem řešení v oblasti energetiky a digitálních aktiv. Značka podporuje řešení pro moderní přeměnu energie s ekologickými řešeními a v souladu se zásadami ekologické udržitelnosti. Schneider Electric osvětlovací systémy zahrnuje řešení pro nízkonapěťovou energetiku, elektrickou automatizaci, průmyslovou automatizaci a produkty potřebné při výstavbě obytných a komerčních nemovitostí. Schneider Electric podporuje také zabezpečení budov pomocí moderních elektrických systémů.

V nabídce našeho obchodu najdete mimo jiné elektrické kontakty a krabice a mnoho dalších vysoce kvalitních výrobků z bezpečných komponentů.

Podívejte se také na další produkty v obchodě Aququ, včetně dekorativni osvetleni a nouzové osvětlení nejvyšší kvality.

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel