Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Líniové svítidla LED

( ilość produktów: 123 )

Spolehlivá liniová svítidla jsou jedním z nejdůležitějších světelných zdrojů v kategorii průmyslového osvětlení. Jsou ideální pro výrobní haly nebo sklady, kde je malý počet oken a prostor musí být dobře osvětlen. Vhodně zvolená liniová svítidla zajišťují pohodlí, bezpečnost a kvalitu práce v souladu s předpisy o BOZP.

Nabízíme vysoce kvalitní výrobky, které se vyznačují zpevněnou konstrukcí a těsností. Jistě splní všechna vaše očekávání, a to jak z hlediska kvality provedení, tak z hlediska nadprůměrné estetiky. Oceníte také jejich dlouhou životnost - nepoškodí se ani neztratí své vlastnosti, dokonce i když jsou vystaveny měnícím se teplotám, vysoké prašnosti nebo vlhkosti. 

Úsporná liniová LED svítidla

Vyplatí se zvolit liniová svítidla LED jako hlavní nebo vedlejší zdroj světla. Dokonale osvětlují tmavé prostory a zároveň mají nízkou spotřebu elektrické energie. Je to způsobeno energeticky úspornými technologiemi, které nejen přispívají k úsporám v podnikovém rozpočtu, ale jsou také projevem péče o životní prostředí. LED žárovky vydrží mnohem déle než klasické, nezahřívají se a nepraskají. Jejich likvidace není problematická. Navíc vyzařují teplé světlo, které je příjemné pro oko, nebliká a neodráží světlo. Přispívají tak k ochraně zraku a zajišťují, že se ani po dlouhých hodinách práce při umělém světle nebudete cítit unavení.

Liniová svítidla v naší nabídce

V našem sortimentu najdete líniová svítidla značek Eglo, GTV, Kobi, Rabalux, Struhm nebo V-TAC. Objednejte si je pohodlně s doručením až domů nebo do zaměstnání. Jsme si jisti, že výrobky z hlediska designu i funkčnosti splní všechna Vaše očekávání jak i očekávání Vašich spolupracovníků. 

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel