Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Monitorovací systémy

( ilość produktów: 9 )

Poplašné systémy a monitorování pro bezpečnost a ochrany vašeho domova

Jsou spojeny především s veřejným prostranstvím, nákupními centry, bankami, kancelářskými budovami a úřady. Poplachové systémy a monitorování jsou instalace a zařízení, které zvyšují bezpečnost osob v budově, chrání před neoprávněným vstupem a pomáhají chránit důležité informace a dokumenty v jednotlivých místnostech. Poplašné systémy v obytných budovách jsou oblíbenější než monitorovací systémy díky nižší ceně. 

Alarmy umožňuje chránit celou budovu, což má vliv i na jeho častější nákup jednotlivými zákazníky. Alarm je považován za účinné zvukové zařízení, které odrazuje potenciální zloděje a lupiče. Jeho nevýhodou je však možnost automatické aktivace i za jiných okolností, např. při vstupu do bytu majitele. Může se ukázat, že plánovaný rozpočet bude příliš malý, když vezmeme v úvahu náklady spojené s elektroinstalací.

Proč (ne) monitoring?

Monitoring je stále mnohem méně populární než poplašné systémy, přestože má řadu výhod. Vyznačuje se rychlou a snadnou instalací a možností využití kabelových nebo bezdrátových kamer. Pro pokrytí celé budovy monitoringem je však nutné použít velký počet kamer, což je spojeno s vyššími náklady. Je třeba vzít v úvahu také místo montáže kamer, které podmiňuje druh nákupu. Na vnější straně budovy musí být instalovány kamery s vysokou odolností vůči nepříznivým vnějším vlivům, uvnitř budovy lze použít levnější řešení.

Monitorovací systémy jsou v dnešní době nejúčinnějším způsobem, jak zabezpečit svůj majetek, zvýšit svou bezpečnost a bezpečnost svých blízkých a ochránit to, co je pro vás nejcennější. Oba systémy lze libovolně kombinovat, takže alarm může fungovat společně s monitoringem a instalovanými kamerami.

Doporučujeme vám se také seznámit s nabídkou sad videotelefonů a elektronických dveřních hlídačů, které jsou dostupné v naší nabídce.

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel