Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JIstiče (pojistky)

( ilość produktów: 363 )

Elektrický jistič, známé také jako elektrické pojistky nebo jednoduše pojistky, jsou zařízení, jejichž účelem je chránit elektrický obvod před zkratem a přetížením. Jsou nezbytnou součástí každé moderní elektroinstalace.

Kde se používají nadproudové jističe?

Nadproudové jističe lze s úspěchem použít v domácích, průmyslových a bytových rozváděčích. Zveme vás k seznámení se s podrobnou nabídkou těchto zařízení, která je dostupná v našem obchodě!

Moderní elektroinstalace musí vyhovovat potřebám moderních budov. V současné době je k síti připojeno velké množství spotřebičů a elektronických zařízení každodenní potřeby. Při plánování instalace je proto nutné vzít v úvahu proudové požadavky i napěťové zátěže, které mohou způsobit výpadek celé sítě. Aby se tomu zabránilo, používají se nadproudové jističe, které chrání jednotlivé komponenty před zkratem. Tímto způsobem lze zabránit poškození zařízení připojených k síti a snížit riziko požáru.

Nadproudové jističe různých parametrů

V našem obchodě najdete výrobky špičkové kvality, které splňují požadavky i komplikovaných instalací. Nabízené pojistky jsou jedním ze základních a účinných prvků ochrany sítě. Vyznačují se funkčností a vysokou citlivostí, takže jsou schopny detekovat i malé výkyvy v průtoku energie. Nadproudové jističe se vyznačují také rychlou reakční dobou, což znamená, že po zjištění zkratu okamžitě odpojí napětí v obvodu. To je důležité pro požární ochranu budovy a bezpečnost osob, které se v ní nacházejí.

V prodeji máme modely, které se liší typem konstrukce, účelem a technickými parametry. Nabízené pojistky jsou proto vhodné jak pro domácí sítě, tak pro složité průmyslové instalace. Náš sortiment zahrnuje 1, 2, 3 nebo 4pólové nadproudové jističe, které zajišťují spolehlivý provoz i při vysokém napětí.

Nadproudové jističe - produkty nejvyšší kvality

Dlouholeté zkušenosti v oboru nás naučily, že i malé elektrické komponenty hrají v bezpečnosti velkou roli. Proto dbáme o to, aby nabízené pojistky splňovaly nejvyšší standardy kvality. Všechny výrobky pocházejí od spolehlivých značek a splňují aktuální normy. Proto vám můžeme zaručit, že nadproudové jističe v nabídce Aququ jsou spolehlivými a odolnými přístroji. 

Doporučujeme také ověřit proudové chrániče a stykače.

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel