Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Žárovky, světelné zdroje LED

( ilość produktów: 598 )

Technologie nám nabízí neomezené možnosti. Pokud chcete využít její potenciál k nalezení dodatečných úspor, stačí vybrat jednoduché a přístupné nástroje, Jedním z dokonalých příkladů jsou žárovky LED, které se charakterizují velice vysokým světelným výkonem, elektrickou úsporou a odolností.

Vsadili jsme na renomované výrobce, kteří se těší velkou oblibou zákazníků po celém světě. Nabízíme m.j. Horoz, Kanlux, Nowodvorski a Philips. Díky různorodým parametrům každý nalezne do svého domu, bytu, kanceláře nebo fitmy to, co hledá. Zveme Vás k seznámení se ze sortimentem, který pro Vás připravil tým naš tým obchodu Aququ.cz

Žárovky LED – nejpopulárnější patice vždy po ruce

V interiéru je možné se nejčastěji setkat s žárovkami LED E27 s širokou paticí nebo žárovky LED E14. Vlastní ony o mnoho větší patici, při zachování podobných vlastností. První druh je v jisté míře pozůstalosti ze starých konstrukcí žárovek, ale je on i nadále využívána zároveň v bytech jak i v komerčních místnostech nebo kancelářích.

Jaký druh žárovky vybrat do svého bytu nebo kanceláře

Žárovky LED nabízí možnost výběru výkonu nebo barvy světla, díky čemu můžeme přizpůsobit teplo k individuálním očekáváním všech domovníků. Pokud v místnostech převažuje moderní styl nebo prostory objektu nejsou příliš velké, oplácí se vybrat studený odstín. Vituálně zvětší prostor a bude se dokonale komponovat z bílým vybavením nebo barvou na stěnách.

Pokud Váš dům je vybaven dřevěným nábytkem a velkým množstvím teplých barev, je nutné investovat v LED žárovky s teplou barvou. Zlepší atmosféru celého interiéru, co se přeloží rovněž na spokojenost a relax domovníků.

Doporučujeme se rovněž seznámit z nabídkou inteligentního osvětlení Philips Hue a dekorativních osvětlení dostupnými na Aququ.cz

Výrobce
Cena
Cena
-
Spolupracuje se stmívačem
Spotřeba energie
Patice
Úhel svícení
Tvar žárovky
Teplota barvy
Světelný tok
Clona
Dodatečné funkce
Výška
Šířka

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel