Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Transformátory

( ilość produktów: 7 )

Elektrické transformátory

Nabízíme široký sortiment elektrických transformátorů od známých a renomovaných výrobců. Transformátory jsou zařízení, která slouží k přizpůsobení napětí v jednofázové síti na napětí nastavené spotřebiči. Transformátory jsou jinak označovány jako magnetické obvody, které obsahují cívku, jež není galvanicky spojena. Obchod aququ.cz nabízjak jednofázové tak i třífázové transformátory. Nabízíme také širokou paletu příslušenství. Všechny uvedené produkty pocházejí od osvědčených a renomovaných výrobců, jako jsou např.: Hager, Paulmann, F&F a jiní.

Transformátory - co o nich potřebujete vědět

Transformátory jsou zařízení, jejichž funkcí je přenos elektrické energie mezi obvody. Je důležité věnovat pozornost nejen tomu, zda se jedná o jednofázové nebo třífázové zařízení, ale také vhodně přizpůsobit jeho výkon a výstupní napětí dané elektrické instalaci. To jsou jen příklady parametrů. Nabízíme několik set síťových transformátorů. Doporučujeme vám použít náš intuitivní vyhledávač produktů. Stačí zadat požadované parametry a po několika sekundách se zobrazí odpovídající síťové transformátory pro vaše potřeby. V případě potíží s výběrem správného modelu transformátoru pro potřeby vaší instalace vám naši pracovníci rádi pomohou - stačí zadat požadované parametry a na jejich základě bude vybrán vhodný transformátor. Zaručujeme, že všechny bezpečnostní transformátory splňují potřebné bezpečnostní a jakostní požadavky. To proto, že byly vyrobeny s maximální pečlivostí a přesností za využití moderních technologií a řešení. Navrhovaná zařízení jsou nejen moderní, ale také jednoduchá z hlediska montáže. To je důležité zejména proto, že není nutné používat specializované vybavení nebo další řešení při montáži.

Chcete se dozvědět více o nabízených transformátorech? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme podrobné informace.

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel