Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kontroléry i stmívače LED

( ilość produktów: 10 )

Kontrolery do LED

Řízení osvětlení ve vaší domácnosti nebo podniku nebylo nikdy tak jednoduché a pohodlné! Prohlédněte si intuitivní ovladače pro LED pásky, které jsou vybaveny mnoha praktickými funkcemi:

  • zapínání a vypínání světla,
  • změna intenzity světla,
  • změna barvy,
  • dálkové ovládání spárovaného přijímače a stejná forma aktualizace zařízení.

Díky ovládání těchto parametrů máte plnou kontrolu nad tím, jak bude váš interiér vypadat po setmění. Kontrolery LED vám dávají svobodu při vytváření atmosféry v místnosti - intimní nebo párty atmosféru, stejně tak pomáhají vytvořit relaxační, pracovní nebo vyučovací prostředí. A to vše bez nutnosti vstávání, ale pomocí kompaktního dálkového ovládání. Má dosah až několik metrů!

Pohodlné ovladače pásků LED

Námi nabízené spolehlivé kontroléry LED osvětlení jsou ideální pro každou domácnost i firmu. Jsou vhodné nejen pro použití v obytných prostorách, ale také v kancelářích, například při tvorbě nápisů, billboardů, expozic, výzdobě reklamních stánků a vitrín. Úprava světelných parametrů i na těžko přístupných místech je konečně jednoduchá a možná!

Dálkové ovládání světla je jedním z prvků chytré domácnosti. Stojí za to zvážit tento způsob ovládání osvětlení. Navrhované stmívače LED jsou kompatibilní s pásky, moduly a úspornými žárovkami. Umožňují plynulé stmívání nebo rozjasňování světelných zdrojů, aby byl interiér vždy funkční.

Objednejte si kontrolery pro LED osvětlení v našem obchodě!

Zveme vás k nákupu kontrolérů pro osvětlení LED. V našem internetovém obchodě si můžete objednat intuitivní LED kontrolery a stmívače od firem, jako jsou GTV a Zamel. Díky systémům dálkového ovládání jistě pocítíte zlepšení komfortu bydlení a práce. Časté změny barvy nebo intenzity světla již nejsou žádným problémem.


Podívejte se také k dispozici od nás hadice LED. 
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel