Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stavební rozváděče

( ilość produktów: 35 )

Stavební rozváděče a rozvodnice - co to je?

Rozváděče a stavební rozvodnice se velmi často používají v garážích, výrobních halách nebo dílnách. Nabízíme různé typy rozváděčů, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů v Polsku. Mají 16 a 32A elektrické zásuvky a prostor pro další příslušenství. Jejich použití umožní bezpečné používání strojů a zařízení, pro které je nezbytné připojení k elektrické síti.

Na stavbě často nechybí přístup k elektrickým přípojkám a instalacím. V takových místech je proto nutné použít alternativní řešení ke splnění energetických požadavků. Patří mezi ně stavební rozváděče používané jako dočasné zdroje napájení. Tato zařízení jsou proto nutností, a to nejen v novostavbách. Elektrické stavební rozváděče se hodí také všude tam, kde není možnost připojení k elektrické síti.

Elektrická stavební rozváděče

Nabízíme široký výběr napájecích zařízení od ověřených výrobců. Všechny námi nabízené stavební elektrické rozváděče splňují požadované jakostní a bezpečnostní normy. Kromě toho jsou vyrobeny z materiálu odolného proti poškození, které lze instalovat i mimo budovu. Stavební rozvaděče, které nabízíme, se vyznačují:

  • špičková kvalita,
  • bezpečnost,
  • funkčnost,
  • dobré techniceké parametry,
  • odolnost proti zkratům a napěťovým špičkám,
  • těsná konstrukce.

Doporučujeme vám prohlédnout si aktuální nabídku elektrických rozváděčů v obchodě Aququ.cz.

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel