Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nábytkové zásuvky, vestavné

( ilość produktów: 88 )

Nábytkové zásuvky se objevily na trhu před časem, ale teprve nedávno se častěji používají v různých místnostech. Nábytkové zásuvky se stále častěji používají v soukromých domech a bytech, zejména v kuchyni. Lidé, kteří se rozhodnou postavit kuchyňský ostrov nebo poloostrov, který není omezen zdí, touží po instalaci dalších zásuvek do pracovní desky. Tímto způsobem můžete rychle a snadno připojit mixér při výrobě těsta, rychlovarnou konvici s vodou nebo jiné kuchyňské vybavení. Jedná se o velmi praktický a funkční způsob využití prostoru v kuchyni. Pro připojení mixéru nemusíte s jednotlivými spotřebiči přecházet z jedné pracovní desky na druhou a vypnout konvici. Všechny činnosti jsou prováděny hladce, a to je zvláště důležité, když dva nebo dokonce tři lidé pracují v kuchyni současně.

Nábytkové zásuvky v kancelářích

Zapuštěné zásuvky se také často používají v kancelářích s nejméně několika stoly v jedné místnosti. Tímto způsobem se nemusíte pohybovat od křesla ke zdi, kde se nachází hnízdo. Stačí stisknout ekvivalentní přepínač a sloupec se zásuvkami se posune nad povrchem stolu. Zásuvka je prakticky na dosah ruky a nabíječku můžete připojit k telefonu nebo notebooku. Po nabití se zásuvka zasune do desky, díky čemuž vypadá celý stůl esteticky příjemně. Zásuvky namontované na desce lze zakoupit prakticky v každém obchodě s elektrickým příslušenstvím. Navíc se velmi snadno a rychle instalují a jsou také velmi funkční. 

Také zkontrolovat nabíječky USB.

 

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel