Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcent

( ilość produktów: 124 )

Firma Ospel již několik desetiletí poskytuje zákazníkům elektrická instalační zařízení určená k instalaci do moderních bytových a kancelářských interiérů. Bohatý sortiment zahrnuje nejen vypínače a zásuvky, ale také prodlužovací šňůry, zvonky a gongy, krabice, zástrčky, připojovací kabely a mnoho dalšího instalačního materiálu. Mnoho z nich zahrnuje také kolekci Akcent, která se vyznačuje svým atraktivním designem.

Zásuvky Ospel Akcent pro domácnost a kancelář

Nabídka produktů v této designové řadě je velmi různorodá a zahrnuje více než sto různých vzorů. Jedná se nejen o vypínače osvětlení nebo jiné domácí mechanismy, ale také o typické elektrické zásuvky Ospel Akcent v jednoduché nebo dvojité verzi. Barvy příslušenství si zaslouží Vaší pozornost. Klasické bílé modely se osvědčí v různých aranžmí bytových a kancelářských interiérů. Alternativou k nim jsou také béžové a hnědé doplňky.

Zásuvky Ospel Akcent mají různé využití. Kromě elektroinstalačních příslušenství pro energetickou síť zahrnuje tato konstrukční řada také verze určené pro instalaci na konci teletechnických instalací - televize, počítač, telefon atd. K dispozici jsou také jednoduché elektrické zásuvky Ospel Akcent s vyhazovačem a clonou elektrických kolejí.

Regulátory, vypínače a elektrické zásuvky Ospel Akcent

Kromě širokého výběru elektrických zásuvek obsahuje kolekce Akcent také různé vypínače. Mezi standardní patří ovladače pro ovládání světelných zdrojů, včetně schodišťových a křížových vypínačů s podsvícením. Existují také zásuvky Ospel Akcent, které slouží k ovládání zvonku nebo rolety. V případě rolet, existují také modely s mechanickým zámkem. Nabídku doplňují montážní krabice v různých barvách, určené k montáži vypínačů a zásuvek. 

Ověřte taktéž zásuvky řady Ospel Impresja, dostupné v naší nabídce!

Typ
Barva
Další filtry
Cena
-
Price ranges
Kategoria

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel