Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamel

( ilość produktów: 1080 )

ZAMEL - polský výrobce svítidla

ZAMEL je polský výrobce působící v elektrotechnickém průmyslu, který vyrábí vysoce kvalitní komponenty a příslušenství pro moderní stavebnictví. Sortiment výrobce ZAMEL zahrnuje mimo jiné bezpečnostní a bezdrátové řídicí systémy, interkomové a pagingové systémy, jakož i nepostradatelný materiál při instalaci elektřiny - kabely, vodiče a elektroinstalační materiál.

Společnost ZAMEL se bezpochyby specializuje také na vývoj řešení využívajících LED; nabízí také bezpečnostní detektory pro použití specialisty.

Pokud hledáte bezpečné a kvalitní elektrotechnické výrobky, podívejte se na dostupné produkty v nabídce společnosti Aququ, včetně elektrické zásuvky a světlomety LED.

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel