Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdroje G53/GU10 AR111/ES111

( ilość produktów: 12 )

Žárovky LED AR111

Výběr krásných svítidel je důležitý hlavně z estetických důvodů. Úloha žárovek je zcela odlišná. Mají svítit světlem - teplým nebo studeným s konkrétní intenzitou. Osvětlí tak interiér po setmění nebo za zamračeného zimního dne. Působí v místech pro relax útulným a pohodovým dojmem a v místnostech pro práci a výuku povzbudivě, podporují soustředění.

Výrobci nabízejí několik typů produktů. Mezi nejoblíbenější patří například LED žárovky GU10, které jsou určeny pro halogenové lampy. Tento typ upevnění se stává pořád populárnější, a to hlavně díky snadné a nenáročné montáži.

Tento typ závitu (GU 10 nebo GU53) má žárovky ES111, které naleznete pod označením LED AR111. Mají nízké napětí a jsou novější a ekonomičtější verzí halogenů. Jsou oblíbené zejména při konstrukci profesionálních lamp.

Žárovky ES111 v naší nabídce

V nabídce našeho obchodu naleznete příslušenství, které vám pomůže vytvořit příjemnou atmosféru. Některé z nich vyzařují teplé světlo - ideální pro relax po práci nebo čtení před spaním. Jiné svítí studeným světlem, ověří se skvěle v koupelně nebo jiným pracovním prostoru.

Sortiment zahrnuje různé varianty produktů, mezi nimi najdete oblíbené žárovky G53 a GU10 (patice) , které jsou součástí moderních a ekologických LED žárovek AR111.

Nabízíme pouze řešení od známých a ceněných značek, např:

  • GTV,
  • Kanlux
  • Nowodvorski.

Zveme vás k pohodlnému online nákupu. V internetovém obchodě najdete pouze značkové, bezpečné a efektivní produkty, které budou fungovat v každé domácnosti nebo kanceláři. V případě potřeby poskytujeme odbornou pomoc našim odborníkům.

Vyzkoušejte taktéž dekorativní osvětlení, dostupné již v našem obchodě!

Výrobce
Cena
Cena
-
Úhel svícení
Teplota barvy
Spotřeba energie

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel