Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trend

( ilość produktów: 548 )

Kolekce Trend byla vytvořena pro milovníky klasických řešení, daleko od minimalismu nebo průmyslové jednoduchosti, které jsou v posledních letech módní. Na první pohled si lze povšimnout zaoblených tvarů rámečků a zásuvek, díky nimž tyto prvky ztrácejí svou schematičnost a surovost. V kombinaci s jemnou konvexností zásuvky Karlik Trend získávají nejen funkční, ale i dekorativní charakter. Jejich další výhodou jsou barvy - kromě klasické bílé existují také grafitové modely nebo stříbro, zlato a bronz v metalíze.

Karlik Trend zásuvky pro libovolnou kombinaci

Výrobce elektroinstalačního zařízení - Karlik - navrhl kolekci Trend tak, aby byla funkční nejen pro uživatele, ale i pro instalační firmy. Proto sortiment zahrnuje speciální vícenásobné rámečky. Umožňují sestavení několika různých mechanismů do jedné sady. Elektrické zásuvky Karlik Trend lze kombinovat do skupin ve stejném designu s multimediálními, telefonními a počítačovými zásuvkami, RTV a RTV-SAT, televizními nebo kabelovými vstupy.

Rámečky jsou přizpůsobeny k vytváření sestav od dvou až do pěti zásuvek. Mohou být také doplněny regulátory osvětlení, ovladači rolet nebo hotelovými vypínači.

Elektrické zásuvky Karlik Trend s bezpečnostním systémem

Kromě jednoduchých a dvojitých zásuvek nebo řady zásuvek pro telekomunikační sítě obsahuje kolekce také elektrické zásuvky Karlik Trend se speciálním zabezpečením. Mezi ně patří mimo jiné hermetické zásuvky s uzemněním, vybavené speciálními ochrannými klapkami. Chrání proudové obvody před vniknutím vody, proto jsou ideální pro koupelny a místnosti s vysokou vlhkostí.

Doporučujeme také zásuvky Karlik Trend DATA s klíčem, v případě nevykrytí klíče není možné připojit k nim nechtěné zařízení. Mohou být použity k vytvoření přístupu k napájení počítačů nebo jiných elektronickým zařízení.

Prohlédněte si taktéž dekorativní osvětlení, dostupné v naší nabídce!

Typ
Barva
Cena
-
Price ranges

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel