Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Berker

( ilość produktów: 1693 )

Vypínače a zásuvky v mnoha variantách

Vypínače a zásuvky Berker nabízíme v mnoha variantách. Patří mezi ně série vyznačující se kulatými a čtvercovými prvky, sametovými povrchy, rámečky z přírodních materiálů, elegantními kryty a voděodolnými vlastnostmi. Berker nabízí inovace i tradiční řešení, která neustále rozvíjí a zdokonaluje pomocí pokročilých technologií. Společnost Berker již mnoho let navrhuje a vyvíjí elektroinstalační příslušenství a naslouchá hlasu svých zákazníků.

Cenová nabídka na Berker - seznamte se s produkty, které si vybírají ti nejnáročnější zákazníci. Zjistěte, jak moc můžete změnit svůj soukromý prostor, která bude vyhovovat Vašim potřebám. 

Berker - inteligentní design

Berker, jeden z lídrů na evropském trhu s elektroinstalačním materiálem, se vyznačuje jak vysokou kvalitou a spolehlivostí svých výrobků, tak jedinečným designem a inovativními vzory. Svým zákazníkům nabízí řešení, která kombinují funkčnost a nadprůměrnou efektivitu s estetikou podporující moderní design interiéru. Zásuvky Berker jsou prvky elektroinstalace určené pro domácnosti, kanceláře a veřejné instituce. Jsou navrženy s ohledem na inteligentní technologii systémové automatizace. 

Berker dává přednost kreativním lidem, kteří jsou věrní svému vkusu a řídí se jím, aby ve svých interiérech vytvořili jedinečnou atmosféru. Hlavní zásadou společnosti je Energy meets Design, která se zaměřuje na efektivní komunikaci se zákazníky, vzájemnou inspiraci a kreativní spolupráci. Zákazník je spoluautorem projektů, a proto jsou tak precizně přizpůsobeny jeho potřebám a očekáváním.

 

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel