Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kontakt Simon

( ilość produktów: 2724 )

Kontakt Simon: Spínače, zásuvky a vypínače

Kontakt Simon nabízí elektroinstalační příslušenství v modulárním provedení. Zákazník si sám vybírá modul a rámeček tak, aby celek splňoval nejen jeho očekávání z hlediska praktického využití, ale také jeho vizuální představy. Firma proto dbá nejen na kvalitu svých výrobků, ale také na to, aby se jednotlivé prvky staly dekorativním akcentem interiéru a vy jste nemuseli kontakty schovávat za skříněmi, regály a postelí.

Kontakt Simon - detaily mají význam

Jak velkou pozornost věnujete vzhledu zásuvek ve vaší domácnosti? Záleží vám na tom, jakou mají barvu, nebo se řídíte osvědčeným vzorem a vždy volíte bezpečnou bílou nebo metalízu? Kontakt Simon učí své zákazníky kreativitě a motivuje je k hledání nových řešení, k experimentování i s takovými drobnostmi, jako jsou zásuvky nebo kontakty.

Více o Kontakt Simon

Firma je jedním z předních výrobců elektroinstalačních zařízení. Zásuvky Simon se od ostatních zásuvek dostupných na trhu liší množstvím jedinečných barev, díky nimž je můžete snadno sladit s designem interiéru konkrétní místnosti. Kontakt Simon nabízí skleněné, kovové, dřevěné, betonové a plastové rámečky. Pokročilá elektronika s detektory plynu a zatopení, hodinami, termoregulací, podsvícením a modulem Bluetooth přispívá ke spokojenosti z aranžmá a k bezpečnému uspořádání interiéru. Vypínače Simon jsou k dispozici v různých verzích - křížové i jednopólové.

Dostupný šek od nás  elektrické zásuvky, prodlužovací bubny a další náležitosti.

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel