Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spínací hodiny

( ilość produktów: 20 )

Časovače - nejdůležitější informace

Časovače, známé také jako časové programátory, jsou moduly, které umožňují časové řízení zařízení v automatizačních systémech. Funkce zařízení umožňuje uživateli nastavit individuální provozní dobu pro konkrétní elektrický spotřebič. Uživatel tak může určit přesný čas, kdy bude spotřebič v provozu. Stačí nastavit čas, kdy se elektrický spotřebič odpojí od zdroje napájení, aby přestal pracovat. Stojí za to připomenout, že toto zařízení umožňuje nejen vypnout elektronické zařízení, ale také ho v určitý čas spustit. Samotná instalace časovače není složitá - připojíte jej do zásuvky a poté příslušné zařízení k programátoru.

Jaké časovače spínače?

Obchod aququ.cz nabízí široký sortiment časovačů. Všechny pocházejí od známých a renomovaných výrobců, díky čemuž se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a životností. Umožňují jejich efektivní používání po mnoho let. Řada zahrnuje jednokanálová i dvoukanálová zařízení, takže umožňuje připojit nejen jeden, ale i dva spotřebiče. Co je třeba vzít v úvahu při výběru správného časovače v obchodě? Především je třeba vzít v úvahu parametry zařízení, ale také vlastní preference a očekávání. K dispozici jsou různá řešení pro denní nebo týdenní programování. Každé z nabízených zařízení má také jiné funkce.

Máte zájem o nákup časovače spínače a chcete se dozvědět více informací? Neváhejte se na nás obrátit - rádi vám zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme vám s výběrem správného příslušenství.

Doporučujeme vám prohlédnout si aktuální nabídku elektrických rozváděčů v obchodě Aququ.cz.

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel