Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karlik

( ilość produktów: 1677 )

Karlik – elektroinstalační příslušenství

Karlik je polská rodinná společnost, která se specializuje na výrobu instalačního příslušenství. Vyznačuje se mnohaletými zkušenostmi, výrobky s logem této značky jsou na trhu od roku 1978. Nabízené produkty jsou nejen výborné kvality, ale také estetické a originální. Potvrzením těchto vlastností jsou certifikáty, mezi nimiž nalezneme certifikát kvality, který splňuje požadavky normy ISO 9001: 2015.

Zásuvky a vypínače Karlik

Výrobky, které jsou vytvářeny na výrobních linkách firmy, jsou určeny pro dokončení elektroinstalací v obytných budovách nebo komerčních místnostech. Zahrnují nejen standardní zásuvky a vypínače Karlik, ale také díly nezbytné pro připojení centrálních vysavačů a telekomunikačního zařízení. Sortiment zahrnuje mimo jiné zásuvky Karlik jednoduché i dvojité, telekomunikační, anténní, telefonní a počítačové, datové a zásuvky odolné vůči vodě.Kromě externích rámů, mechanismů přepínání osvětlení nebo zásuvek společnost vyrábí také další instalační komponenty. Mezi ně patří regulátory, senzory, ovladače a doplňkové materiály potřebné k vytvoření estetické a funkční zásuvky, sady zásuvek nebo spínače. Různorodost modelů vám také umožňují vytvořit libovolnou kombinaci elektronických a telekomunikačních zásuvek a spínačů osvětlení.

Atraktivní design v moderním a klasickém stylu

Vypínače Karlik a telekomunikační a elektrické zásuvky jsou vyráběny v moderním designu. Dostupné kolekce se však od sebe liší, což umožňuje přizpůsobit model stylu interiéru k potřebám uživatelů. Výrobce nabízí zápustné jak i moduly nástěnné. Mezi nimi si zaslouží pozornost spínače a zásuvky Karlik z kolekce Deco, které se vyznačují jednoduchou geometrickou formou a bohatým výběrem barev rámečků. Existují také modely ze dřeva, skla nebo napodobeninou dřeva.

Karlik Trend nebo moderní a elegantní série Flexi. Zatímco v kolekci Karlik Junior zase najdete hermetické nástěnné zásuvky a vypínače.

Typ
Barva
Řada
Další filtry
Cena
-
Price ranges
Kategoria

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel