Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

WiFi Řídící jednotky

( ilość produktów: 19 )

Ovládání WiFi - inteligentní řešení pro zajištění bezpečí a pohodlí

Dům je místo, kam se vracíte po náročném dni v práci. Je to místo, kde najdete azyl a kde si můžete odpočinout. Hledáte způsob, jak si zpříjemnit život a kontrolovat spotřebu elektřiny? Nebo chcete, aby se brána otevřela, aniž byste vystoupili z auta, a aby se rolety samy zvedly v určený čas? Ovládání WiFi je pro vás řešením. 

Pokud bydlení má být skutečným potěšením, postarejte se o moderní řešení, jako je například systém smart home. Toto řešení vám pomůže na dálku řídit instalace přímo z vašeho smartphonu. Potřebujete pouze osvědčený ovladač WiFi od společnosti Aququ, přístup k internetu a mobilní aplikaci.

Dostupné typy ovladačů WiFi

 

Ovladače WiFi, které najdete v naší nabídce, se vyznačují vysokou kvalitou provedení, malými rozměry a velmi snadnou instalací do elektrické sítě. Abyste je mohli ovládat na dálku, musíte si do telefonu nainstalovat speciální aplikaci a mít neustálý přístup k Wi-Fi. 

Rádi spíte v úplné tmě? Vyberte si ovladače WiFi, které jsou určeny do rolet, a vytvořte si harmonogram času, jejich provozu. Tímto způsobem systém otevře okna jen chvíli předtím, než se probudíte. Skvělým řešením pro řidiče jsou zařízení pro ovládání brány. Pomocí aplikace můžete otevírat a zavírat vjezd na pozemek, aniž byste museli vystoupit z auta. Záleží vám na kvalitě ovzduší ve vaší domácnosti? Investujte do ovladačů WiFi s výstupem pro čidlo teploty a vlhkosti. 

Od této chvíle budete moci volně ovládat podmínky uvnitř svého domu a přizpůsobit výkon vytápění podle svých potřeb. Zatímco modely zařízení s vestavěným čidlem spotřeby elektřiny vám umožní na dálku sledovat aktuální spotřebu a reagovat, pokud omylem necháte rozsvícené světlo. Vyzkoušejte moderní řešení a užijte si funkční systém chytré domácnosti!

Podívejte se také k dispozici od nás detektory pohybu

 
Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel