Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zářivky, trubice LED

( ilość produktów: 31 )

Lineární zářivky

Lineární zářivky mají poměrně dlouhou tradici, používáno je po dlouhou dobu v minulém století. V klasické verzi byly uvnitř potažené luminoforem a jejich vyplnění tvořilo spojení argonu a rtutě. Jak vzniklo v nich světlo? Ultrafialové záření aktivovalo luminofor. To zase vedlo k doutnavému výboji v trubici. Díky tomu zářivka svítila. Dnes využíváme značně bezpečnější a účinnější technologii, jakou je LED. Tradiční lineární zářivky zastoupeno zářivkami LED. Jsou úspornější, šetrnější k životnímu prostředí a člověku a levnější. Neobsahují rtuť ani argon, přes co nejsou škodlivé.

Zářivky LED T8

Lineární zářivky LED jsou označovány symbolem T8, tak nejjednodušeji poznáte ty pravé. Vlastní trubici o průměru 26 mm. Využívané jsou v podstatě všude, mají nezvykle všestranné využití. Ověří se dokonale v průmyslových závodech, dílnách a garážích. Zářivka T8 LED mají taktéž různé délky. Dostupné jsou ve verzi 60 cm, 90 cm i 120 cm, ty poslední jsou vybírány nejčastěji. Tam , kde máme omezený prostor k montáži, doporučujeme využít lineární žárovky, délky 90 i 60 cm. Lineární zářivky LED jsou dvoustranně nebo jednostranně napájené. Vlastní měnič, který se nejčastěji nachází v patici. Jeho úkolem je snížení napětí, které následně je převáděno do světelného zdroje. Pokud jste vybrali zářivku s napájením jednostranným, tak věnujte pozornost napájecí patice, která by se měla nacházet v napájecí zásuvce svítidla. Pokud montáž bude chybně provedena, existuje riziko, poškození svítidla. V naší nabídce můžete nalézt rovněž různé typy žárovek LED a taktéž inteligentní osvětlení Philips HUE

Výrobce
Cena
Cena
-
Spotřeba energie
Patice

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel