Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Technické osvětlení

( ilość produktów: 71 )

Technické osvětlení se využívá v technických místnostech, sklepích a garážích. Na rozdíl od interiérového osvětlení není u nich nejdůležitější design, ale funkčnost. Tam, kde je důležité dobré osvětlení pracovních ploch, ověří se závěsné nebo nástěnné lampy. Jsou také velmi důležité při vytváření průmyslových budov - ve výrobních halách, skladech, distribučních centrech, továrnách, obchodních domech a mnoha dalších.

Dobře přizpůsobené technické osvětlení by mělo odpovídat specifikům nemovitosti a konkrétní místnosti. Vzhledem k častému a dlouhodobému používání světel by měly být vybaveny tepelně odolnými svítidly. Pro tuto kategorii produktů existuje řada dalších požadavků. Splňují je dostupné v naší nabídce svítidla a panely.

Charakteristika technického osvětlení

Vzhledem k tomu, že je průmyslové osvětlení instalováno v náročném prostředí, musí splňovat přísné normy kvality a bezpečnosti. Jaké požadavky by měly být stanoveny pro tyto typy produktů? Především věnujte pozornost:

  • výkon lampy, která umožní zvýšit úsporu za elktřinu,
  • rovnoměrné rozložení světla
  • intenzitu světla
  • pevnou konstrukci složenou z kovových prvků
  • odolnost proti vlhkosti a /nebo vysokým teplotám.

Naše nabídka technického osvětlení

V našem sortimentu najdete různé verze osvětlení určené pro domácí nebo průmyslové použití. Nabízíme výrobky v několika variantách, mezi nimiž jsou svítilny a přenosné lampy, a taktéž výrobky trvale namontované, např. na kolejnice umístěné na stropě. Silné halogenové žárovky a LED panely se těší velké oblibě díky své energetické uspornosti. Doporučujeme zejména vysoce výkonné lampy typu high-bay, které v současné době vytlačují starší verze. Seznamte se s nabídkou technického osvětlení pro domácnost a kancelář.

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel