Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Reflektory LED a halogeny

( ilość produktów: 169 )

Halogeny LED

LED reflektory jsou jedním z druhů technického osvětlení, využívaného v exteriéru, k osvětlení prostoru v okolí budov. Musí se proto charakterizovat velmi solidní konstrukcí a vysokou odolností na nepříznivé vnější vlivy. Reflektory LED jsou vyrobené z materiálů, které zajišťují lampě odolnost vůči nízkým a vysokým teplotám, vodě a UV záření. Svědčí o tom vysoký stupeň krytí, který současně vykazuje odolnost vůči prachu a nečistotám. Kromě toho, venkovní LED reflektory jsou vystaveny na různého typu mechanické poškození. Musí je proto dodatečně charakterizovat pevná konstrukce. Světlomety LED našly svoje využití zároveň jak na soukromých tak i veřejných prostranstvích. Jsou ideální k osvětlení vchodu do domu nebo samotného domu a taktéž osvětlení konkrétních objektů, které chceme aby byly viditelné ve tmě.

Reflektory LED – praktické osvětlení

Reflektory LED se charakterizují mnoha možnostmi regulace a libovolného nastavení směru svícení. Odpovědné jsou za to speciální klouby, díky nim svítidlo je pohyblivé. Reflektory LED nabízíme ve verzi určené k umístění v zemi neboli zarážené jak k postavení na tvrdém povrchu. Mají taktéž různé velikosti, přes co je jednoduše přizpůsobit do povrchu, který chcete osvětlit. Dodatečně, reflektory LED jsou úspornější, na co má vliv využitá v nich technologie. Mají menší spotřebu energie, co znatelně sníží účty za elektřinu. Nenajdete v nich rtuť ani jiné škodlivé látky, proto jsou šetrné k životnímu prostředí. Nezahřívají se, co umožňuje je umístit v blízkosti předmětů náchylných na vysokou teplotu. Mohou vyzařovat světlo teplé, studené nebo neutrální barvy, v závislosti od individuálních potřeb. V nabídce naleznete halogenové reflektory v různých variantách, jak k soukromému, veřejnému tak i komerčnímu využití. V naší nabídce jsou dostupné rovněž jiné druhy venkovního osvětlení. Zveme Vás k prohlédnutí našeho sortimentu v kategorii zahradní stojící lampy nebo závěsné venkovní lampy.

Značka
Price ranges
Cena
-
Pohybový senzor
Teplota barvy
Spotřeba energie
Stupeň krytí

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel