Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Berker

( ilość produktów: 1794 )

Vysoce kvalitní zásuvky Berker

Společnost Berker, jeden z lídrů na evropském trhu s elektroinstalačním materiálem, se vyznačuje jak vysokou kvalitou a spolehlivostí svých výrobků, tak jedinečným designem a inovativními vzory. Svým zákazníkům nabízí řešení, která kombinují funkčnost a nadprůměrnou účinnost s estetikou podporující moderní design interiéru. Zásuvky Berker jsou elektroinstalační prvky určené pro domácnosti, kanceláře a veřejné instituce. Jsou navrženy s ohledem na inteligentní technologii automatizace systému.

Berker je nakloněn kreativním lidem, kteří jsou věrní svému vkusu a řídí se jím, aby ve svých interiérech vytvořili jedinečnou atmosféru. Hlavní zásadou společnosti je Energy meets Design, která se zaměřuje na efektivní komunikaci se zákazníky, vzájemnou inspiraci a kreativní spolupráci. Zákazník je spoluautorem projektů, a proto jsou tak přesně přizpůsobeny jeho potřebám a očekáváním.

Vypínače a zásuvky v mnoha variantách

Vypínače a zásuvky Berker nabízíme v mnoha variantách. Patří mezi ně řady vyznačující se kulatými a hranatými prvky, sametovými povrchy, rámečky z přírodních materiálů, elegantními kryty a voděodolnými vlastnostmi. Berker nabízí inovace a tradiční řešení, která neustále rozvíjí a zdokonaluje pomocí pokročilých technologií. Společnost Berker již mnoho let navrhuje a vyvíjí elektroinstalační materiál a naslouchá svým zákazníkům. Nabídka Berker - seznamte se s produkty, které si vybírají ti nejnáročnější zákazníci. Zjistěte, jak moc můžete změnit svůj soukromý prostor podle svých potřeb.


V naší nabídce najdete také stykače.

Značka
Typ
Barva
Řada
Další filtry
Cena
-
Price ranges
Kategoria
Kategoria

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel