Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Specialistické

( ilość produktów: 34 )

V našem obchodě jsou k dispozici především zářivky v různých variantách. Jedná se o speciální osvětlení, které je velmi charakteristické pro průmyslové prostory.

Speciální osvětlení - co si můžete vybrat?

Vyrábějí se v různých velikostech a emitují světlo různých barev. Halogenové zářivky pro reflektory jsou osvědčenou volbou. Využívají se především v halogenových reflektorech. Kvůli vysoké provozní teplotě se vyznačují uzavřenou konstrukcí. Doporučujeme také halogenové žárovky, které se vyznačují vysokou svítivostí a relativně vysokou energetickou úsporností. Vyznačují se stálou barvou světla a konstantním světelným tokem v celém pracovním rozsahu. Jsou také malé, i když dnes se setkáváme i s většími modely. Díky rozšířené paletě možností je snazší přizpůsobit typ ke konkrétnímu svítidlu a jeho určení. Speciální osvětlení musí mít správnou barvu světla v závislosti na tom, jaké činnosti se v daném prostoru provádějí. Halogenové žárovky se dodávají v různých variantách, včetně teplých, neutrálních a studených barev.

Speciální LED osvětlení pro léčbu různých onemocnění

Kromě toho vám můžeme nabídnout speciální osvětlení pro zcela jiný účel. Jedná se o infračervené zářiče se zdravotními vlastnostmi. Jsou ideální pro léčbu všech druhů bolesti. Jedná se o typ terapie, který prokázala účinnost při léčbě revmatoidní bolesti. Takové specializované infračervené osvětlení způsobuje rozšíření cév, což se projevuje zlepšením krevního oběhu. V našem obchodě proto najdete jak typické speciální osvětlení, tak i jiné, které podporují lidské zdraví a duševní pohodu.

Doporučujeme Vám se seznámit s nabídkou dekorativních LED žárovek a nábytkového LED osvětlení!

Výrobce
Cena
Cena
-
Spotřeba energie
Patice

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel