Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Berker R.1/R.3/R.Classic série 1930

( ilość produktów: 468 )

BERKER R.CLASSIC / R.1 / R.3 / 1930

Řada Berker R. Classic je inspirována výrobky Berker, které se objevily na trhu před asi 100 lety. Knoflík v moderním prostředí dělá z řady Berker R. Classic kombinaci klasiky s novými trendy na trhu. Zatímco série R.1 a R.3 se vyznačují kulatými spínači, které jsou zarámovány v úhlových nebo zaoblených rámech. Díky použití různých materiálů a funkcí učiní každý interiér jedinečným. Pokud jde o řadu Berker 1930, je navržen s ohledem na retro styl.

I když nejsou příliš viditelné a jsou obvykle skryty, jsou důležitým prvkem celé elektrické instalace. Zásuvky R. Classic jsou jednou z možností pro osoby, které jsou ve fázi rekonstrukce, oprav, přestavby nebo modernizace elektrické sítě ve svém domě.

Berker R. Classic je součástí rozsáhlejší řady, která zaujme zajímavým designem a dobrými technickými parametry. Čím se odlišuje od konkurence?

  • Čelní deska z ušlechtilého materiálu,
  • základna z vysoce kvalitního plastu,
  • různou povrchovou úpravou, kterou bylo dosaženo díky použití materiálů jako bílé a černé sklo, nerezová ocel, hliník, lesklé plasty,
  • možnost zapuštěné montáže.

Výrobce se postaral o to, aby řada zásuvek Berker R. Classic byla navržena v moderním stylu a splňovala moderní standardy kvality a bezpečnosti. Výsledkem je velká popularita mezi soukromými investory a je také často vybírána odborníky.

Zásuvky Berker R. Classic v naší nabídce

Připravili jsme širokou nabídku zásuvek R. Classic. Najdete v ní křížové otočné vypínače, lustrové, rámečky, zásuvky, čelní krytky (pro zásuvku s uzemněním, pro jednoduché zásuvky UAE) a zásuvky RTV pro individuální montáž.

To, co odlišuje řadu zásuvek R. Classic, je, jak název napovídá, design inspirovaný klasickými trendy v oboru, které byly Top již před 100 lety. Dnešní řešení jsou již technologicky vyspělejší, ale z hlediska vzhledu se mnoho lidí zajímá o retro styl. Výrobce nabízí takové produkty, které vyhoví i těm nejnáročnějších požadavkům.

Zveme vás na pohodlné online nakupování v našem internetovém obchodě s elektronikou!

Najdete zde nejen zásuvky Berker R. Classic, ale také další příslušenství pro elektrické zásuvky a prvky potřebné k dokončení kompletní elektroinstalace doma. Nakupujte z pohodlí svého domova!

Značka
Typ
Barva
Řada
Další filtry
Cena
-
Price ranges
Kategoria

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel