Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Simon Akord

( ilość produktów: 120 )

Acord Simon jako univerzální elektroinstalační materiál

Simon Akord se vyznačuje střídmým, ale velmi promyšleným designem. Každý detail, kterých není mnoho, je umístěn tak, aby s ostatními tvořil soudržný celek. Vypínače Simon Akord jsou k dispozici v následujících barvách: bílá, béžová, metalický hliník a satén. Proto lze tuto řadu považovat za velmi univerzální a všestrannou. Tyto prvky můžeme snadno sladit s čely skříněk, barvami stěn a podlah, dekorativními vzory nebo dokonce s úchytkami na skříňkách. Všechny prvky této kolekce mají zaoblené hrany a jednoduchý tvar.

Co najdete v řadě Simon Akord?

V kolekci Simon Akord najdete jak typické vypínače, tak monoblokové zásuvky odolné proti vodě, které jsou ideální pro využití v náročnějších podmínkách. Kryt zásuvky se vyklápí až o 180 stupňů, což usnadňuje připojení zařízení a minimalizuje riziko jeho náhodného rozbití. Kromě toho můžeme nabídnout krabice pro povrchovou montáž, které barevně dokonale ladí s instalovaným příslušenstvím. Nabízíme také schodišťové vypínače, dvojité zásuvky s uzemněním i bez uzemnění, křížové vypínače, zvonková tlačítka a vypínače s podsvícením. Accord Simon je kolekce, která se dokonale hodí pro obytné a kancelářské prostory, firmy, veřejné instituce, ale také pro průmyslové budovy. V kolekci Simon Akord je ukryta síla minimalismu, mimořádná funkčnost a vysoké užitkové vlastnosti.

Doporučujeme se seznámit i s naší nabídkou technického osvětlení a kancelářského osvětlení!

Typ
Barva
Cena
-
Price ranges

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel