Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stojací lampy

( ilość produktów: 193 )

Stojící lampy

Od nedávna se objevovaly pouze v obývacích pokojích, kde byly ozdobou křesel, kávovým stolkům, rohovým pohovkám. Aktuálně se stojící lampy nachází i v jiných místech interiéru. Velmi dobře se prezentují v ložnici, kde účinně nahrazují lustry a dokonce malé noční lampy. Dobře osvětlí i jídelní prostor, hrdě stojí v blízkosti stolu s židlemi, kde jsou svědky rodinných oslav. Stojící lampy mají mnoho výhod a mají také velice univerzální využití. V závislosti od velikosti, tvaru a možnosti regulace úhlu nebo směru svícení, můžeme je považovat jako hlavní světelný zdroj nebo doplňkový, při realizacji našeho plánu funkčního a moderního interiéru.

Stojící lampy ve stylu Vašeho interiéru

V našem obchodě naleznete osvětlení, které bylo navrženo s ohledem na konkrétní styly interiéru. Pro rustikální a selský interiér navrženo dřevěné stojící lampy, které se idealne komponují s nábytkem, který był rovněž vyroben z přírodního materiálu. Moderní lampy se charakterizují skromnym a moderním designem. Jsou zřídka ve verzi maxi, zdůrazňují takovým způsobem svojí přítomnost v místnosti. V jejich případě se klade důraz na koloristiku, jako je bílá, černá nebo odstíny šedi. Klasické podlahové lampy se charakterizují přítomností stínidla nebo skleněného lustru. Existují i modely, které navazují do stylu glamour s třpytivými krystalky.

Stojící lampy do obývajícího pokoje, ložnice a jídelny

V obývacím pokoji nejčastěji stavíme stojící lampu v blízkosti odpočinkové zóny, vedle křesla nebo gauče. V jídelně bude ideálně sedět k velkému stolu s židlemi, nejlepší bude v takovém případě vybrat verzi z delším ramenem. V ložnici můžete vsadit na vhodnější atmosféru. Útulné světlo Vám zaručí, stojící lampa s materiálovým stínidlem.

Značka
Barva
Tvar svítidla
Zdroj světla
Teplota barvy
Patice

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel