Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Elektromagnetické zámky

( ilość produktów: 31 )

K zabezpečení majetku a pozemků se používají moderní systémy kontroly přístupu. Tato zařízení jsou součástí automatizace budov a umožňují dálkové ovládání dveří, vrat nebo branek. Interkomy a videodomofony se díky své účinnosti a bezproblémovému provozu stávají jakýmsi standardem v komerční i bytové výstavbě. Správné fungování instalace vyžaduje nejen monitorovací zařízení, ale také elektromagnetické zámky integrované do systému. Tyto zámky slouží k zamykání a otevírání dveří bez nutnosti použití klíče nebo kliky. V závislosti na typu instalovaného zařízení se ovládá pomocí dálkového ovládání nebo panelu uvnitř budovy.

Elektromagnetické dveřní zámky

V naší nabídce najdete modely různých konstrukcí a způsobů montáže. Můžeme vám nabídnout obyčejné elektrozámky, které budou univerzálním prvkem většiny přístupových systémů. Prodáváme také moderní elektrické zámky s pamětí a blokováním v horizontálním i vertikálním provedení. Nejpokročilejší modely jsou vybaveny monitorováním uzavření, které stanoví dodatečnou ochranu proti neoprávněnému vniknutí.

Elektrozámky od renomovaných výrobců

Náš sortiment zahrnuje výrobky špičkové kvality, které jsou kompatibilní s moderními bezpečnostními systémy. Námi nabízené elektronické zámky pocházejí z kolekce osvědčených značek, díky čemuž jsou:

  • solidní,
  • odolné vůči atmosférickým vlivům,
  • neproniknutelné
  • vyrobené z antikorozních materiálů,
  • spolehlivé,
  • snadné v použití.

Elektromagnetické zámky lze instalovat do dveří, vrat a branek. Jsou upevněny pomocí úhelníků a plocháčů, a proto nevyžadují složitou montáž. Konstrukce elektromagnetických dveřních zámků se skládá z precizně navržených mechanismů, které zajišťují spolehlivý chod i v náročnějších podmínkách.

Podívejte se také k dispozici od nás exteriérové panely.

Zveme Vás k seznámení se z nabídkou Aququ!

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel