Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Detektory plynu, oxidu uhelnatého, kouře

( ilość produktów: 22 )

Detektory - moderní přístroje pro domácnost

V naší nabídce naleznete širokou nabídku přístrojů, které slouží nejen k detekce oxidu uhelnatého, ale také plynu a dalších škodlivých látek vznikajících při spalování. Jsou vybaveny speciálními detektory, které dokáží odhalit zvýšenou koncentraci plynu nebo oxidu uhelnatého. Mohou být kompatibilní s dalšími přístroji chytré domácnosti nebo mohou být instalovány samostatně.

Široká nabídka detektorů plynu, kouře a oxidu uhelnatého

V aktuální nabídce najdete produkty, jako jsou:

  • Detektory plynu - tato zařízení spustí alarm, když zaznamenají zvýšenou koncentraci plynu ve vzduchu. Lze je instalovat v jakékoli místnosti, kde je k dispozici plynové zařízení. Senzory plynu by měly být umístěny v kotelně, koupelně nebo kuchyni v blízkosti plynových spotřebičů.

  • Detektory kouře - tato zařízení se používají jako součást protipožárního systému. Detektory kouře spustí při detekci nebezpečí poplach, takže můžete okamžitě reagovat a zabránit rozšíření požáru.

  • Detektory oxidu uhelnatého - tento typ zařízení by měl být umístěn v každé místnosti, kde hrozí riziko výskytu oxidu uhelnatého. Instalace detektoru oxidu uhelnatého by proto měla zahrnovat koupelnu, kuchyň a místnost s krbem. Princip fungování takového detektoru je podobný jako u detektoru plynu.

Detektory jsou jediným způsobem, jak se chránit před nebezpečím úniku škodlivých látek. V naší nabídce najdete detektory s různými funkcemi, vybavené zvukovým a světelným alarmem.

Doporučujeme také prověřit signalizátory vstupu a detektory pohybu!

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel