Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Světelné zdroje

( ilość produktów: 693 )

Světelné zdroje

Osvětlení je nezbytným prvkem vybavení každé budovy a i prostoru kolem ní. Poskytuje komfort při pohybu v místnostech a při provádění různých činnosti, má také pozitivní vliv na bezpečnost. Tradiční žárovky a svítidla nesplňují úkol, nebudou-li vybaveny správně zvolenými světelnými zdroji. Výrobky nabízené v této kategorii jsou založeny na technologii LED, která poskytuje všechny výhody tohoto řešení.

LED světelné zdroje a jejich výhody

LED osvětlení je již dlouho ceněno jak odborníky, tak uživateli. Mezi jeho výhody patří velmi dlouhá životnost, protože průměrné LED zdroje vydrží 15-30 krát déle než tradiční žárovky s wolframovým vláknem. Protože nevyzařují teplo, při zapnutém světle, šetří energii a v důsledku toho jsou ekologické. Zároveň se vyznačují širokou škálou barev světla, což umožňuje přizpůsobení konkrétním potřebám.LED osvětlení je nejbližší dennímu světlu a na rozdíl od jiných zářivek - svítí nepřetržitým spektrem. Díky těmto vlastnostem je příznivé lidskému oku. Díky vysoce koncentrované paprsku jsou z led světelné zdroje vhodné pro tvoření světelných scén a rozjasňování pracovních zón.

Nabídka žárovek, zářivek a reflektorů

V široké nabídce zdrojů světla, které nabízíme v našem internetovém obchodě, naleznete modely o různé síle, tvaru a pro různé účely. Základem jsou žárovky, které nemají nic společného s tradičními žárovkami, ale připomínají je tvarem. Tato řada zahrnuje tradiční modely ve formě skleněných bublin, žárovky E14 ve tvaru plamene svíčky nebo populárního GU10 s charakteristickým zploštělým tělem.Nabízíme také široký výběr zářivek LED v několika standardních délkách a s výkonem 9W a více. Tato řada je doplněna kompaktními zářivkami, bodovkami a reflektory, charakteristickými žárovkami industriálního stylu a jinými světelnými zdroji LED známých značek.

Výrobce
Cena
Cena
-
Spotřeba energie
Patice

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel