Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kontakt Simon

( ilość produktów: 2667 )

Kontakt Simon – elektroinstalační příslušenství

Kontakt-Simon SA je společnost s velmi dlouhou tradicí. Firma byla založena v první polovině 20. století, 1921 roce. Zpočátku fungovala jako akciová společnost elektrotechnického průmyslu v Czechowicích, zabývající se výrobou instalačních a osvětlovacího zařízení, elektroměrů, rezistorů a regulátorů. V roce 1934 byly do výroby zavedeny měřiče výkonu, v roce 1952 - vícekontaktní konektory a nové typy spínačů a v 70. a 80. letech mnoho jiných produktů. Vynikala především charakteristickými svítidly a stmívači. Společnost Kontakt Simon funguje pod současným názvem od roku 2005 a nabízí široký výběr moderního a elektroinstalačního zařízení.

Zásuvky Kontakt Simon a jiné produkty

Z této kategorie nabízíme moderní zásuvky Kontakt Simon a další příslušenství, které je určeno k vytvoření elektrických rozvodných systémů. Elektrické instalační zařízení je vyráběno touto společností v několika řadách Simon, jako např.: Simon 10, Simon 15, 84, Akord, Basic a Classic. V nabídce nechybí taktéž inovativních řešení, které spolupracuje se smart home.

Široká nabídka produktů

Nabídka elektronických a telekomunikačních zásuvek a vypínačů je doplněna zásuvnými mechanismy, jedno-, dvou- a vícenásobnými rámečky, montážním příslušenstvím, povrchovými krabicemi, stmívačem, vložkami do počítačových zásuvek, tlačítky a mnoha dalšími produkty. Výhodou vypínačů Kontakt Simon různorodost tvarů a barev s možností mnoha kombinací sad zásuvek v jedné instalaci.

Typ
Barva
Řada
Další filtry
Cena
-
Price ranges
Kategoria
Kategoria

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel