Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ospel

( ilość produktów: 2276 )

Ospel - inspirováno detaily

Elegance je v detailech, což dokazuje nabídka značky Ospel, jednoho z nejuznávanějších a nejdůvěryhodnějších výrobců elektroinstalačního příslušenství. Její více než šedesátiletá tradice potvrzuje, že odhodlání a vášeň jsou neoddělitelnými prvky návodu na úspěch, který je definován nejen dosažením stanovených cílů, ale také neustálým vytyčováním nových. Příslušenství Ospel staví svou nabídku na třech pilířích - modernosti, estetice a bezpečnosti. V roce 2000 společnost získala certifikát systému řízení kvality ISO 9001 v oblasti: konstrukce, výroby, distribuce výrobků a služeb zpracování plastů a kovů, což je pro zákazníka důkazem, že se v případě nákupu výrobků Ospel rozhodl správně.

Ospel - vypínače a elektrické zásuvky

Elektrické příslušenství Ospel jsou moderní kompaktní produkty, funkční vypínače a zásuvky. Vypínače Ospel jsou nejen nepostradatelným prvkem elektroinstalací v budovách, ale také ozdobou interiéru, která si zaslouží vyniknout a být dekorativním akcentem interiéru. Zásuvky a vypínače Ospel jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, nejen v univerzální bílé, černé a šedé, ale také v mnoha odstínech hnědé a výrazných barvách, jako je bordó, zelená nebo červená. Doporučujeme vypínače a zásuvky Ospel, které si nakonfigurujete podle vlastních představ. Detaily získají na důležitosti a vaše interiéry budou harmonické a soudržné.

Typ
Barva
Řada
Další filtry
Cena
-
Price ranges
Kategoria
Kategoria

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel