Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fázové detektory / přepínače fází

( ilość produktów: 39 )

Kompletní a rozsáhlá elektrická instalace často vyžaduje použití fázového přepínače. Přesněji řečeno, toto zařízení je užitečné v třífázových sítích a je obecně odpovědné za bezpečnost celého systému v případě výpadku napětí nebo napěťové asymetrie. Jeho úlohou je rozpoznávat výše uvedené problémy a reagovat na ně, tj. vypnout motor, pokud změna napětí je po delší dobu. Čidlo výpadku fáze funguje spolehlivě a vy se můžete cítit bezpečněji.

V našem obchodě jsme shromáždili širokou škálu produktů. Mezi nimi najdete automatické fázové přepínače od značek jako Eaton, F&F a Zamel. Jsou to výrobci, kteří poskytují vysoce kvalitní elektrická zařízení, takže těmto značkám můžete důvěřovat. Jako mnoho profesionálů z celé Evropy.

Fázové detektory v naší nabídce

Na výběr nabízíme fázové detektory v mnoha typech. Liší se stavbou, napětím, maximálním zatěžovacím proudem, hysterezí, prahovou hodnotou spínání, spínací dobou, provozní teplotou a způsobem signalizace vstupních napětí.

Jsme si vědomi, že tak velký výběr automatických fázových detektorů ztěžuje kupujícímu rozhodování se pro konkrétní model. U nás naleznete:

  • senzory sledu fází
  • automatické spínače spolupracující s stykači,
  • automatické spínače s prioritní fází,
  • detektory zániku fáze s kontrolou ovládání stykače,
  • detektory sledu, zániku a fáze,
  • napájecí zdroje transformátoru,
  • fázové přepínače

Nejste si jisti, co vybrat? Můžete se kdykoliv poradit s našimi specialisty, kteří nabízejí profesionální pomoc a radu a jsou připraveni Vám doporučit nejlepší fázové přepínače odpovídající vaší investici. Prohlédněte si také stavební rozvaděče dostupné v naší nabídce! Díky možnosti online nakupování ušetříte spoustu času a peněz. Produkty zakoupené v našem obchodě budou doručeny na uvedenou adresu co nejdříve - některé dokonce do 24 hodin od okamžiku platby za objednávku!

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel