Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Velkoobchod

Spolupráce s aququ.cz

 

Jedním z velmi důležitých faktorů ovlivňujících dynamický rozvoj naší společnosti je nabídka určená přímo developerům, architektům a návrhářům interiérů. Můžeme se pochlubit kvalifikovaným týmem mladých lidí, kteří pro každého z vás vytvoří individuální a výhodnou nabídku. Díky častým návštěvám největších výrobců osvětlení (m.j. Spotline SLV, BPM Lighting, Philips) máme odpovídající znalosti a zkušenosti v oblasti osvětlení a elektrického příslušenství.

 

Realizace aktuálně nějaký projektu, plánujete rekonstrukci svého bytu, nebo vás čeká velká investice? Pro každého připravíme individuální nabídku, která bude výhodná pro obě strany!Zajišťujeme:

· Přístup k široké paletě elektrických výrobků za velkoobchodní ceny

· Okamžitý kontakt s kvalifikovaným obchodníkem

· Spolehlivé vyřízení objednávky

· Možnost objednaní produktů, které nejsou uvedeny v nabídce obchodu

· Pomoc při výběru vhodných produktů, které budou sedět do Vášeho interiéru
 

Neváhejte a kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky a dovíte se více informací o možné spolupráci!


Kontaktní údaje:Protifaš. bojovníků 1187/2

737 01 Český Těšín

E-mail: info@aququ.cz

GSM: +420 603 541 070

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel