Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kier

( ilość produktów: 99 )

Ospel Kier elektrické zásuvky

Řada Kier představuje výrobky navržené společností OSPEL - jedním z předních výrobců elektroinstalačního příslušenství. Zásuvky Ospel Kier se vyznačuje moderností a kompaktností. Díky výrobkům Kier je sestavování elektroinstalačních řešení velmi snadné. Série poskytuje možnost vytvořit interiér vybavený všemi vymoženostmi. Výrobky řady Kier mají na druhé straně pevně definovaný tvar a moderní vzory podsvícení. Stále si nachází nové příznivce - jak ty, kteří mají rádi klasiku, tak ty, kteří hledají módní řešení. Styl a jednoduchý tvar rámečků umožňují produktům zapadnout do různých interiérů. Vypínače a zásuvky Opel Kier se jistě stanou efektním detailem, který bude zdobit stěny.

Elektrické Zásuvky Ospel Kier

  • v kolekci Kier najdete produkty, jako jsou anténní zásuvky, elektrické zásuvky, datové zásuvky, doplňkové produkty a krabice
  • základní dostupné barvy: bílá, béžová, hnědá metalíza, světlý satén
  • výrazný, dobře definovaný tvar
  • zásuvka odolná vůči stříkající vodě
  • vypínače s moderním podsvícením
  •  těsnící sada  
  • počítačová/telefonní zásuvka

Viz také elektrické zásuvky Ospel Sonata!

Typ
Barva
Další filtry
Cena
-
Price ranges
Kategoria

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel