Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Flexi

( ilość produktów: 340 )

Karlik Elektrotechnik je polská firma, která od roku 1978 navrhuje a vyrábí elektroinstalační zařízení. Její nabídka zahrnuje designové produkty přizpůsobené potřebám a očekáváním moderních zákazníků. Z široké nabídky produktů si zaslouží pozornost kolekce Flexi. Zahrnuje moderní zásuvky, vypínače, rámečky a další prvky nezbytné k dokončení a zlepšení funkčnosti domácích instalací.

Zásuvky Karlik Flexi v mnoha variantách

Společným charakteristickým prvkem produktů v kolekci Flexi je spojení rámečků s vnitřním prvkem ve formě monobloku. Díky tomu usnadňují montáž a vypadají na stěně estetičtěji. Zásuvky Karlik Flexi jsou dostupné v mnoha variantách, od elektrických modelů, až po telefonní a počítačové modely. Zajímavým řešením jsou datové zásuvky na klíč anebo hermetické zásuvkyKromě zásuvek, firma Karlík nabízí také různé typy spínačů a regulátorů. V této kategorii jsou elektrické zásuvky Karlik Flexi doplněny pohybovými senzory, regulátory osvětlení a teploty, kabelovými vstupy, ovladači rolet a doplňkovými produkty. Patří mezi ně vyměnitelné tlačítka, moduly podsvícení, montážní kostky a kondenzátory pro zářivky.

Elektrické zásuvky Karlik Flexi - užitková krása

Produktová řada Flexi se vyznačuje atraktivním designem, který v kombinaci se širokou škálou barev umožňuje diskrétní integraci prvků elektroinstalace do uspořádání interiéru. Zásuvky Karlik Flexi jsou k dispozici v univerzálních barvách - bílé a béžové, ale také stříbrné, zlaté a hnědé metalíze a grafitové. Specifičností této kolekce je možnost kombinovat různé mechanismy v jakékoli sadě. 

Elektrické zásuvky Karlik Flexi, anténní zásuvky, multimediální zásuvky a další byly navrženy tak, aby po odstranění jedné strany rámečku bylo možné kombinovat díly pomocí péra a drážky a tvořit tak složité víceprvkové systémy. Horizontální a vertikální vícerámečkové systémy vypadají v interiéru skvěle, což eliminuje potřebu instalace více jednoduchých rámečků.

V našem obchodě najdete také technické osvětlení- ověřte to!

Typ
Barva
Cena
-
Price ranges

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

I DO NOT AGREE
I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
pixel