Dodání zdarma od 1 500,00 Kč
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hermetické stropní svítidla

( ilość produktów: 37 )

Hermetické stropní svítidla

Hledáte spolehlivá svítidla, která budou fungovat bez ohledu na podmínky a okolnosti? Dokonce v těžkých podmínkách jsou ideální hermetické stropní svítidla se zpevněnou konstrukcí. Nejenže jsou solidní a mají dlouhou životnost, ale také elegantně vypadají a poskytují optimální množství světla pro každý interiér.

V naší nabídce naleznete hermetické stropní lampy, které dokonale odpovídají charakteru a stylu moderních interiérů. Můžete je vybrat jako hlavní zdroj světla nebo je kombinovat s plafony či nástěnnými svítidly. Takže i tam, kde nedochází denní světlo, lze vytvořit příjemnou atmosféru.

Stropní svítidla s krytím IP44 - spolehlivém lampy do dílny

Stropní svítidla s krytím IP44 vykazují zvýšenou odolnost proti prachu, vlhkosti a měnícím se teplotám. Jsou dobře chráněny proti vnějším vlivům, že dlouho a spolehlivě fungují i ve vnějším prostředí. Při aranžování se vyplatí sáhnout po těchto produktech do:

  • průmyslové haly,
  • sportovišť,
  • sklady a distribučního centra,
  • výrobního podniku nebo obchodu

Všude tam, kde je hodně prachu a jiných nepříznivých faktorů, se budou hodit hermetické stropní lampy, které najdete v našem obchodě! Mají geometrické tvary a různé formy, svítí bodovým nebo rozptýleným světlem.

Hermetická stropní svítidla v naší nabídce

V nabídce eshopu Aququ naleznete různé modely hermetických stropních lamp. Jsou ideální pro osvětlení interiérů a lze je instalovat i do exteriéru. Stropní svítidla se zvýšeným stupněm krytí IP44. Jsou napájeny úspornými žárovkami, takže splňují moderní normy kvality a bezpečnosti a jsou v souladu s předpisy o ochraně životního prostředí. Podívejte se také k dispozici od nás fasádní lampy.

Nakupujte online svítidla známých značek: Greenlux, GTV, Horoz, Kanlux, Kobi a mnoho dalších. Doručíme vám je až domů!

Značka
Price ranges
Cena
-

Na základě § 89 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, bychom vás rádi informovali, že naše webové stránky využívají tzv. cookies, tedy malé textové soubory, které si naše webové stránky uloží do vašeho počítače. Díky cookies zaznamenává webová stránka informace o vaší návštěvě, například informace o preferovaném jazyce a jiných nastaveních. Příští vaše návštěva této stránky tak může být mnohem jednodušší.

NESOUHLASÍM
SOUHLASÍM, CHCI JÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY
pixel